خانه / صدف کوهی / بازار خرید صدف کوهی و معدنی باکیفیت

بازار خرید صدف کوهی و معدنی باکیفیت

امروزه در بازار خرید و فروش مکمل های غذایی دام و طیور، صدف های کوهی و معدنی از اهمیت خاصی برخوردارند و با کیفیت بالا عرضه می گردند.
در بازار تجارت مکمل های غذایی و معدنی امروزه انواع مختلفی از بهترین مکمل های معدنی عرضه می شوند و بدست خریداران می رسند که یکی ازین مکمل ها صدف های کوهی و معدنی می باشند.

صدف های کوهی و معدنی

صدف های معدنی و کوهی همانطور که گفتیم نقش مکمل های معدنی را در خوراک دام و طیور ایفا می کنند و در تولید انواع مختلفی از دان مرغ یا خوراک آبزیان و دام ها بکار می روند.
صدف های کوهی همان ماده های معدنی می باشند که از انباشته شدن سنگ و اسکلت صدف ها تشکیل شده و به نوعی فسیل موجودات دریایی هستند و در خود انواع مختلفی از املاح معدنی را دارند و صدف های دریایی هم منابعی مملو از کلسیم اند که بر اثر فسیل شدن طی میلیون ها سال شکل گرفته اند و برای تامین مواد معدنی و کلسیم دام، طیور و آبزیان کاربرد فراوانی دارند.
صدف های معدنی و کوهی امروزه با کیفیت بسیار بالایی استخراج شده و توسط دستگاه صدف کوب به شکل پودر در می آیند و در سایزهای شکری، مش، گرانول یا پودری به بازار روانه می گردند.
خوب است بدانید که این سنگ های سرشار از مواد معدنی امروزه اصلی ترین منابع معدنی بکار رفته در خوراک هستند که بخش اعظمی از نیاز دام و طیور را به مواد و املاح معدنی مرتفع می سازند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

صدف معدنی پودر شده

قیمت صدف معدنی پودر شده در بازار تهران

صدف معدنی پودر شده یکی از تولیداتی ست که کارخانه های تخصصی در خصوص آن …

پاسخی بگذارید