خانه / صدف معدنی گرانول / توزیع مرغوب ترین صدف معدنی خالص گرانول

توزیع مرغوب ترین صدف معدنی خالص گرانول

صدف های معدنی مرغوب ترین منابع کلسیم اند که امروزه از نواحی گاستان و دیگر مناطق ایران استخراج می شوند و بصورت خالص عرضه شده یا در سایز گرانول و دیگر اشکال پودری توزیع می شوند.
صدف های معدنی همانطور که از اسمشان پیداست سنگ هایی رسوبی و صدف هایی سرشار از املاح معدنی اند که مرغوب ترین منبع خالص کلسیم به حساب می آیند و در صنایع راه سازی، تولید خوراک، صنعت داروسازی و دیگر صنایع کاربرد بالایی دارند.
این صدف های فسیل شده بدون ناخالصی اند و دلیلش گذشت زمان بسیار می باشد که در شکل گیری شان سپری کرده اند و به صورت یک منبع سرشار از املاح معدنی به خصوص کلسیم استخراج می گردند.
امروزه صدف های معدنی بعد از استخراج بصورت خام نیز توزیع می شوند ولی بیشتر این صدف ها بعد از کوبیده شدن در سایز هایی همچون گرانول فرآوری شده و بفروش می رسند.

صدف معدنی گرانول

صدف های معدنی در سایز گرانول از اندازه های پودری ۲٫۵ تا ۴٫۵ میلیمتر برخوردارند که جهت مصارف فارم های تخمگذار و مادر بیشترین استفاده را خواهند داشت.
صدف های معدنی در سایز گرانول بهترین شکل کلسیم هستند که برای طیور پرورشی بکار می روند و در ترکیب شدن با دان این طیور بهترین ویژگی را به دان می دهند یعنی دان را به لحاظ کلسیم تامین نموده و دیگر املاح مفید معدنی را بهمراه می آورند.
مرغ های تخمگذار به خاطر از دست دادن کلسیم نیاز مبرمی به مکمل ها و افزودنی های معدنی دارند و در این بین صدف های معدنی در اندازه گرانول مناسب ترین منبع به شمار می روند و باعث می شوند مرغ ها در طول روز شصت درصد کلسیم از دست داده شان را که بخاطر تولید تخم صرف کرده اند، باز پس گیرند و از آنجایی که سایز گرانولی صدف های معدنی در حد استاندارد است می توانند به راحتی عمل بلع صدف ها را انجام دهند و کلسیم خالص را وارد بدن شان کنند.
در ایران این روزها معادن بزرگی از صدف های معدنی کشف شده اند که اغلب شان به شمال کشور نزدیکی دارند و بهترین صدف های عالی را می توان از آنها استخراج کرد، بعد از استخراج هم صدف ها در اندازه های بزرگ به کارخانه صدف کوبی انتقال می یابند و بعد از طی اقداماتی جهت خرد شدن در سایز های مختلف توزیع می گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

بهترین صدف معدنی پودری

شرکت عرضه انواع صدف معدنی گرانوله

انواع صدف معدنی گرانوله توسط شرکت های ایرانی در بازار داخلی و خارجی عرضه می …

پاسخی بگذارید