خانه / پویا صدف / تولیدی انواع پودر صدف معدنی پویا صدف

تولیدی انواع پودر صدف معدنی پویا صدف

تولیدی انواع پودر صدف معدنی گلستان در کارخانه های تولیدی چگونه تولید می شوند؟ صدف های معدنی گلستان که در بازار به فروش می رسند دارای چه ویژگی هایی می باشند؟ از نمونه صدف های معدنی پرفروش و معروف در بازار های ایران صدف های معدنی گلستان هستند که این صدف ها به خاطر نزدیک بدون به دریا دارای کلسیم بسیار زیادی هستند و به همین خاطر دارای بازار فروش بسیار عالی هستند. تولید کننده این صدف های معدنی را به طور عمده تولید می کنند.

انواع رده بندی و سایز بندی صدف

  • مش ۴۰۰
  • پودری
  • ریز شکری
  • شکری
  • گرانولی

تولیدی پودر صدف از معادن ایران

همان طور که میدانید ایران جزء یکی از کشورهای معدن خیز در دنیا میباشد . صدف معدنی یا به اصطلاح قدیمی ها لوماشل یکی از ۶۴ نوع ماده معدنی بدست امده از معادن ایران میباشد. و بدلیل دارا بودن کلسیم کافی و البته پس از تبدیل شدن به پودر بیشتر در جیره غذایی دام و طیور مورد مصرف قرار میگیرد. معادن صدف معدنی بعنوان ذخایر معدنی با ارزش در منطقه شمالی شهرستان گنبد کاووس است.

موارد مصرف صدف معدنی

  • دامداری
  • مرغداری
  • کارخانجات تولید خوراک دام وطیور

تولید خالص صدف معدنی از معدن ایران

در این جا ما میخواهیم شما را با تمامی مجموعه و شرکت تولیدی پودر صدف معدنی آشنا سازیم. بهتر است بدانید شرکت تولیدی ما در ایران بعنوان اولین و تنها دارنده نشان استاندارد از طرف سازمان صنعت و معدن و تجارت میباشد. مجموعه تولیدی ما تنها مجموعه ای است که خود دارای معدن اختصاصی در منطقه میباشد که در جایگاه اقتصادی رتبه اول را توانسته است به خود اختصاص دهد و تنها کارخانه دارای مجوز دامپزشکی از سازمان وزارت بهداشت و درمان میباشد.

عرضه پودر صدف معدنی مخصوص دامداری

صدف های معدنی خوراک دان در بازار ها برای فروش چگونه عرضه می شوند؟ صدف های معدنی ارایه شده در بازار و کارایی شان. در میان انواع مختلف صدف های معدنی یک نمونه از آن ها برای خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرند. این صدف های معدنی به خاطر کلسیم زیادی که دارند برای دام بسیار مفید می باشد. صدف های معدنی خوراک دام در بازار ها از طریق اینترنتی عرضه می شوند که به آن ها عرضه اینترنتی می گویند.
دامداری
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

فروش صدف معدنی گلستان پویا صدف

فروش صدف معدنی گلستان پویا صدف

این مرکز در زمینه فروش صدف معدنی گلستان با برند پویا صدف فعالیت گسترده ای …

پاسخی بگذارید