خانه / صدف معدنی پودری / تولید و توزیع بهترین پودر صدف معدنی

تولید و توزیع بهترین پودر صدف معدنی

پودر صدف معدنی محصولی است که امروزه با استفاده از بهترین صدف ها تهیه می گردد و بوسیله مراکز معتبر پخش و توزیع می شود و در اختیار شرکت های تولیدی خوراک دام و طیور قرار می گیرد.
صدف های معدنی با دارا بودن مقادیر قابل توجهی کلسیم به میزان تقریبی چهل درصد از عمده ترین منابع تامین کننده کلسیم می باشند که بصورت خالص این ماده معدنی را در اختیار دام و طیور قرار می دهند و در قالب پودر های شکری یا گرانول و مش های گوناگون تولید و توزیع می گردند.
این محصولات با توجه به مصرف، در فارم های مختلف و در کارخنه های خوراک طیور و دام بکار می روند و همانطور که گفتیم در سایزهای گرانول، شکری، پودری یا م ارائه می شوند.

مزیت های صدف های معدنی و ترکیبات آن

صدف های معدنی مزیت های فراوان دارند و به همین خاطر اصلی ترین منبع تامین املاح معدنی طیور می باشند به خصوص در فارم های تخمی و همچنین بهترین جایگزین برای صدف های کوهی محسوب می شوند.
این منابع با ارزش علاوه بر داشتن درصد کلسیم بالا دارای عناصر مضر بسیار کمی بدلیل فسیل شدن می باشند و به همین خاطر ناخالصی کمی هم دارند.
راحتی بلع و عدم رساندن آسیب به طیور از مزیت های دیگر این محصولات می باشد که قدرت تخمگذاری را در مرغ های تخمی بالا برده و به همان نسبت آلودگی زیستی را می کاهد و هضمی آسان دارد.
لازم به ذکر است که اینصدف های سرشار از کلسیم بهترین پودرها و افزودنی های خوراک و دان به شمار می روند و هم اکنون با قیمت و کیفیت عالی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

صدف معدنی پودر شده

قیمت صدف معدنی پودر شده در بازار تهران

صدف معدنی پودر شده یکی از تولیداتی ست که کارخانه های تخصصی در خصوص آن …

پاسخی بگذارید