خانه / صدف معدنی پویا صدف / خرید اینترنتی صدف معدنی باکیفیت پویا صدف

خرید اینترنتی صدف معدنی باکیفیت پویا صدف

صدف های معدنی از بهترین و باکیفیت ترین منابع کلسیم هستند که امروزه بصورت پودری، گرانول یا دیگر اشکال عرضه می شوند و بصورت اینترنتی قابل خریداری هستند.
امروزه مرغ های تخمگذار و دیگر طیور از مهمترین ذخایر تامین کننده مواد پروتئینه و ویتامینه هستند که درصد بسیار زیادی از احتیاجات مان را رفع می کنند بنابراین طیور و دام های پرورشی با ارزش ترین جانوران محسوب می شوند می باید در راستای تولید گوشت، تخم و شیر بیشتر از بهترین خوراک بهره مند گردند به همین علت امروزه در خوراک دهی به این موجودات بهترین مواد غذایی بصورت عالی بکار می روند که صدف معدنی یکی ازین مواد اولیه بوده و بهترین منبع غذایی محسوب می شود.

صدف معدنی و کلسیم بالا

صدف های معدنی ازین نظر بهترین منابع غذایی هستند که می توانند درصد بسیار زیادی از کلسیم دام و طیور به خصوص طیور تخمی را تامین کنند به همین جهت مصرف شان بهترین اثر را روی این موجودات می گذارد و در خوراک شان به مقدار زیادی استفاده می شود.
این صدف ها نسبت به صدف های دریایی یا کوهی بیشترین املاح معدنی را دارند و در آنها کمترین میزان ناخالصی وجود دارد که این ناخالصی ها گاهی به فر می رسند مثل وجود شن و ماسه یا سنگ های نامرغوب که در صدف معدنی چنین املاحی وجود ندارند.
امروزه صدف های معدنی در بیشتر کارخانه های تولیدی دان و خوراک مصرف می شوند و برای خوراک دهی به مرغ های گوشتی، تخمی، دام های پرواری و شیرده بکار می روند و بیشتر بصورت آسیاب شده با دیگر مواد معدنی و خوراکی ترکیب می گیردند.
لازم به ذکر است که این صدف ها با بهترین و مرغوب ترین کیفیت تولید و تهیه می شوند و بصورت اینترنتی قابل خریداری هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید صدف معدنی گروه تولیدی پویا صدف

خرید صدف معدنی همان طور که در مقالات قبلی با شما صحبت کردیم گروه تولیدی …

پاسخی بگذارید