خانه / صدف معدنی خوراکی / خرید بهترین صدف معدنی خوراکی باکیفیت

خرید بهترین صدف معدنی خوراکی باکیفیت

صدف معدنی محصولی است که از آن اغلب برای تامین کلسیم در دام ها و طیور استفاده می شود و در قالب خوراک های خوش خوراک بکار می رود و همچنین بصورت خام با بهترین کیفیت قابل خریداری می باشد.
صدف معدنی یک ماده با ارزش تغذیه ای بالاست که بیشترین مواد موجود در آن کلسیم است و بیشتر در خوراک دام و طیور مورد استفاده کارخانه ها تولیدی قرار می گیرد.
صدف معدنی بهترین ماده غذایی جهت تامین نیازهای بیولوژیکی دام و طیور می باشد و خواص زیادی بهمراه دارد.

نقش صدف معدنی تامین نیازهای دام و طیور

صدف معدنی بهترین منبع از نظر کلسیم محسوب می شود که در تشکیل استخوان دام ها و همچنین در تولید پوسته تخم در طیور تخمی بهترین اثرگذاری را دارد.
بطور میانگین یک مرغ تخمی برای تولید تخم در روز سی گرم از کلسیمش را صرف می کند تا پوسته تخم را بسازد و به همین خاطر باید این مرغ ها از خوراکی بهره مند گردند که سرشار از کلسیم است. صدف معرنی گزینه خوبی در این خصوص است که به تامین کلسیم مرغ می پردازد و علاوه بر آن املاح معدنی دیگری را هم به بدن مرغ وارد می کند.
این محصول یک منبع معدنی است و همانطور که می دانید وجود منابع معدنی در تولید خوراک دام و دان طیور الزامیست پس مصرفش در تولید خوراک ضروری بوده و بهترین منابع مغذی محسوب می شود.
امروزه در بازار این صدف ها به دو صورت صدف معدنی و صدف دریایی باکیفیت بالا عرضه می شوند و بصورت خام بعد از تولید بفروش می رسند و در اختیار خریداران، پرورش دهندگان دام و طیور و همچنین تولیدی های خوراک قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر صدف معدنی خوراکی پرورش بوقلمون

همان در طور که میدانید پودر صدف معدنی دارای چندین نوع سایز بندی میباشد. ولی …

پاسخی بگذارید