خانه / صدف معدنی گلستان / خرید صدف معدنی مرغوب باکیفیت در گلستان

خرید صدف معدنی مرغوب باکیفیت در گلستان

استان گلستان از مناطقی می باشد و به خاطر شرایط جغرافیایی از ذخایر صدف معدنی برخوردار است که امروزه صدف های معدنی مرغوب و باکیفیتی از این معادن استخراج شده و بدست خریداران می رسند.
صدف های معدنی همانطور که از اسمشان پیداست صدف هایی دریایی هستند که فسیل شده و مملو از مواد معدنی می باشند. این صدف ها بعلت فسیل شدن ناخالصی ندارند و بطور خالص کلسیم در خود جمع کرده اند به همین خاطر عموم مصرف کنندگان صدف های معدنی را کارخانه های تولیدی خوراک دام و طیور تشکیل می دهند و برای تامین کردن کلسیم پرندگان و دام های پرورشی مورد استفاده در این محصولات قرار می گیرند.

تولید و توزیع صدف معدنی در گلستان

همانطور که مستحضر شدید گلستان دارای معادنی غنی از صدف های کلسیم است که به خاطر نزدیکی به دریا طی میلیون ها سال صدف های معدنی تجمع یافته اند و بصورت فسیل شده در آمده اند.
این صدف ها توسط دستگاه های مدرن و نیروی انسانی از معادن گلستان استخراج می شوند و بعد از استخراج به کارخانه منتقل می گردند.
در کارخانه ناخالصی ها از صدف ها جدا شده و به دستگاه صدف کوبی فرستاده می شوند.
بعد از کوبیده شدن توسط صدف کوب ها مواد حاصل را به شکل پودر شده در می آورند که در این خصوص چندین سایز وجود دارد مثل پودری، شکری یا گرانول و مش.
سایز صدف های معدنی گرانول ۲ تا ۴ میلیمتر است که درشت ترین نوع صدف معدنی محسوب می شوند به همین خاطر برای فارم های تخمی، شترمرغ یا بوقلمون مناسب ترند.
سایز صدف های معدنی شکری نیز یک تا سه میلیمتر بوده و برای مرغ های جوان و بلدرچین های پرورشی بهتر هستند. صدف های معدنی پودری نیز با سایز یک میلیمتر می باشند و بهترین منبع کلسیم برای دام های شیرده و گوشتی محسوب می شوند.
لازم به ذکر است این صدف ها با کیفیت و مرغوبیت بالا امروزه به بازار عرضه می شوند و بدست خریداران می رسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت صدف معدنی گلستان | تولید و فروش با بالاترین کیفیت

صدف معدنی یا کلسیم کربنات در بیشتر از 4 درصد پوسته ی زمین یافت می شود و در سراسر دنیا وجود دارد. این ماده یکی از پرکاربرد ترین مواد برای استفاده بشر است که مستق

پاسخی بگذارید