خانه / صدف معدنی / شرکت تولیدی صدف معدنی دام و طیور

شرکت تولیدی صدف معدنی دام و طیور

این شرکت تولیدی صدف معدنی دام و طیور را به صورت کاملا تخصصی فرآوری کرده و راهی بازار می کند. به همین دلیل خریداران می توانند سفارش عمده خود را با ما در میان گذارند.

شرکت تولیدی صدف معدنی
شرکت تولیدی صدف معدنی

همانطور که می دانید صدف معدنی از جمله تولیداتی ست که در معادن تخصصی و رسمی تولید می شود. این تولیدات بسیار استاندارد و با کیفیت بوده و امروزه در بسیاری از شهرها به فروش می رسد. از آنجا که در ایران شرکت های مختلفی در زمینه تولید انواع صدف معدنی فعالیت دارند، می توانند نیاز داخلی کشور را به خوبی رفع کرده و حتی محصول خود را به دیگر کشورها نیز صادرات کنند.

شرکت تولیدی صدف معدنی

شرکت تولیدی صدف معدنی

این شرکت در زمینه تولید انواع صدف معدنی به صورت کاملا حرفه ای و مکانیزه عمل کرده و در تمامی مراحل تولید کیفیت محصول بررسی می شود. از این رو محصولی را که راهی بازار می کنیم کیفیت عالی داشته و می توان شاهد تاثیرا مطلوب بر روی انواع خوراک دام و طیور داشت. این تولیدات در شهرهای مختلف کشور همچون موارد زیر به صورت مستقیم به فروش می رسد:

  • تهران
  • اصفهان
  • مشهد
  • شیراز
  • تبریز
  • همدان
  • کرمان

شرکت تولیدی صدف معدنی

صدف معدنی در خوراک دام و طیور

شاید برخی بر این عقیده باشند که بکار گرفتن صدف معدنی در خوراک دام و طیور اهمیت زیادی نداشته باشد، اما بررسی ها نشان می دهد که این محصول می تواند کمک زیادی به رشد پرنده ها و دام ها کنند. لذا در راستای فروش انواع صدف معدنی در کشور این شرکت فعالیت خوبی دارد.

شرکت تولیدی صدف معدنی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

صدف معدنی پودر شده

قیمت صدف معدنی پودر شده در بازار تهران

صدف معدنی پودر شده یکی از تولیداتی ست که کارخانه های تخصصی در خصوص آن …

پاسخی بگذارید