خانه / پودر صدف / عرضه بهترین پودر صدف معدنی

عرضه بهترین پودر صدف معدنی

پودر صدف معدنی محصولی سرشار ازکلسیم است که در فارم های تخمگذار بیشترین استفاده را دارد و نقش پررنگی در جیره غذایی طیور دارد و همچنین امروزه با بهترین کیفیت عرضه می گردد.
صدف معدنی به خاطر داشتن اکسید منیزیم نقش پررنگی در تغذیه طیور و دام ها دارد به همین خاطر اغلب این صدف ها بصورت پودری، گرانول، مش یا شکری تولید و عرضه می گردند و در جهات گوناگون استفاده می شوند.

مصرف پودر صدف معدنی در خوراک

پودر صدف معدنی حاوی چهل درصد کلسیم خالص است و بهترین جایگزین برای صدف دریایی یا سنگ کربنات می باشد. این صدف ها تاثیر خوبی بر روی کیفیت شیر در دام های شیرده دارد بدین شکل که میزان چربی شیر و پروتئین آن را می افزاید و درکل به خاطر اینکه منشا ارگانیک دارد بیش از دیگر منابع تامین کننده کلسیم مفید برای دام و طیور مفید می باشد.
پودر صدف معدنی علاوه بر کلسیم از منگز فراوان برخوردار است و برای تغذیه جوجه ها و طیور تخمی بسیار کاربرد دارد.
خوب است بدانید که این صدف ها بدون وجود ناخالصی همچون شن و ماسیه فرآوری و تهیه می گردند و بصورت پودر شده بعمل می آیند و همچنین در دمای سیصد درجه ضدعفونی شده سپس به مرحله توزیع رسیده اند.
وجود عناصر مضر در این صدف ها بسیار کم بوده و عاری از هر نوع عنصر مضری برای دام و طیور هستند و پودر های عرضه شده توسط طیور به راحتی هضم می شوند و حتی به راحتی و بدون زدن آسیب بلع می گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر صدف دریایی | خرید با ارزان ترین قیمت

فروش پودر صدف دریایی، توسط تولید کنندگان، و فروشندگان بسیاری انجام می شود. که ما می توانیم برای خرید ارزان این محصول به تولیدکننده آن مراجعه کنیم.

پاسخی بگذارید