خانه / صدف معدنی پودری / عرضه صدف معدنی پودری با کیفیت خوب

عرضه صدف معدنی پودری با کیفیت خوب

صدف های معدنی پودری، اندازه و سایز قابل قبولی از صدف های معدنی فرآوری شده از کارخانه های صدف کوب می باشند که با کیفیت خوبی عرضه شده و در قیمت های مناسب قابل خریداری اند.
صدف های معدنی محصولاتی هستند که امروزه از کارخانه های صدف کوبی با سایز های گوناگون عرضه می شوند و پیش از آن در معادن توسط مدرن ترین دستگاه ها استخراج گشته اند.
صدف های معدنی کاربرد های متفاوتی در صنایع مختلف دارند که یکی ازین صنایع تولید و تهیه خوراک آبزیان، دام و طیور پرورشی می باشد و هدف ازین استفاده تامین مواد معدنی جانداران پرورشی ست که به تامین بخش اعظمی از کلسیم شان منجر می شوند.

صدف های معدنی سایز پودری

صدف های معدنی همانطور که اشاره کردیم در چندین سایز مختلف توسط کارخانه های معتبر عرضه می شوند که سایز شکری، گرانول و پودری می باشد.
هریک ازین ها در سایزهای مختلف هستند و بنا بر نیاز فارم های پرورشی ارائه می گردند بعنوان مثال سایز پودری برای گاوهای شیری یا گوشتی مناسب است.
صدف های معدنی پودری سایزی بین صفر تا یک میلیمتر دارند و در کارخانه های تولید کننده بهترین خوراک های دامی کاربرد فراوانی دارند و بهترین تامین کننده املاح معدنی برای گاوهای شیرده پرتولید می باشند و همچنین در پرورش و خوراک دهی به گاوهای پرواری بهترین اثربخشی را داشته و تامین کننده کلسیم شان می باشند.
صدف های معدنی پودری از هرنوع آلودگی در سنگ کربنات عاری می باشند و دلیل این امر نهفته شدن شان در زیر زمین است که در طی میلیون ها سال شکل گرفته اند.
درحال حاضر صدف های معدنی با کیفیت خوبی به بازار روانه شده اند و بعنوان مکمل هایی سرشار از املاح مفید و کلسیم بفروش می رسند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

صدف معدنی پودر شده

قیمت صدف معدنی پودر شده در بازار تهران

صدف معدنی پودر شده یکی از تولیداتی ست که کارخانه های تخصصی در خصوص آن …

پاسخی بگذارید