خانه / صدف معدنی کلسیم / عرضه صدف معدنی کلسیم برای خوراک

عرضه صدف معدنی کلسیم برای خوراک

صدف های معدنی کلسیم محصولاتی هستند که به خاطر غنی بودن از کلسیم و دیگر املاح معدنی مورد توجه بسیاری از صنایع بخصوص صنعت تولید خوراک دام قرار گرفته اند و برای تهیه این محصولات عرضه می گردند.
مکمل های غذایی و افزودنی های گوناگونی برای تولید خوراک دام و طیور تهیه و عرضه می گردند که این مکمل ها گاه منابعی سرشار از پروتئین می باشند و گاه به شکل ذخایری مملو از کلسیم به خوراک افزوده می شوند.
در راستای تولید خوراک دام و دان طیور این محصولات تقش مهمی دارند چراکه کیفیت خوراک را با تامین مواد ضروری و معدنی بالا می برند.
برخی از محصولات و مکمل ها بصورت مصنوعی با مخلوط کردن چند منبع غذایی تهیه می شوند و برخی دیگر هم بصورت طبیعی از دل طبیعت بدست می آیند مثل صدف های معدنی که کلسیم فراوان دارند و ازین جهت بهترین مکمل غذایی به شمار می روند.

صدف معدنی منبعی طبیعی از کلسیم

صدف های معدنی در واقع سنگ هایی رسوبی هستند که از جمع شدن جانوران و صدف ها در اعماق دریا تولید می گردند و طی سال های بسیار زیادی به شکل فسیل در می آیند.
این صدف های مملو از کلسیم بصورت خام استخراج شده و در کارخانه هایی موسوم به صدف کوبی بصورت پودری در می آیند و برای جیره های غذایی دام و طیور کاربرد زیادی دارند.
کلسیمی که در این صدف های معدنی وجود دارد برای استخوان سازی و انعقاد خون طیور پرورشی و تخمی و دام های شیری بسیار ضروری ست و موجب تقویت شان می گردد و بیشتر شان در این جهت مورد استفاده قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خریدار صدف معدنی کلسیم

خریدار صدف معدنی کلسیم معمولا چه کسانی می باشند؟ صدف های معدنی کلسیم معمولا در …

پاسخی بگذارید