مجموعه پویا صدف شما را به خرید بهترین محصولات انواع صدف معدنی و پودر صدف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه صدف معدنی کلسیم برای خوراک

آنچه در این مقاله میخوانید.....

صدف معدنی منبعی طبیعی از کلسیم

صدف های معدنی کلسیم محصولاتی هستند که به خاطر غنی بودن از کلسیم و دیگر املاح معدنی مورد توجه بسیاری از صنایع بخصوص صنعت تولید خوراک دام قرار گرفته اند و برای تهیه این محصولات عرضه می گردند.
مکمل های غذایی و افزودنی های گوناگونی برای تولید خوراک دام و طیور تهیه و عرضه می گردند که این مکمل ها گاه منابعی سرشار از پروتئین می باشند و گاه به شکل ذخایری مملو از کلسیم به خوراک افزوده می شوند.
در راستای تولید خوراک دام و دان طیور این محصولات تقش مهمی دارند چراکه کیفیت خوراک را با تامین مواد ضروری و معدنی بالا می برند.
برخی از محصولات و مکمل ها بصورت مصنوعی با مخلوط کردن چند منبع غذایی تهیه می شوند و برخی دیگر هم بصورت طبیعی از دل طبیعت بدست می آیند مثل صدف های معدنی که کلسیم فراوان دارند و ازین جهت بهترین مکمل غذایی به شمار می روند.

صدف معدنی منبعی طبیعی از کلسیم

صدف های معدنی در واقع سنگ هایی رسوبی هستند که از جمع شدن جانوران و صدف ها در اعماق دریا تولید می گردند و طی سال های بسیار زیادی به شکل فسیل در می آیند.
این صدف های مملو از کلسیم بصورت خام استخراج شده و در کارخانه هایی موسوم به صدف کوبی بصورت پودری در می آیند و برای جیره های غذایی دام و طیور کاربرد زیادی دارند.
کلسیمی که در این صدف های معدنی وجود دارد برای استخوان سازی و انعقاد خون طیور پرورشی و تخمی و دام های شیری بسیار ضروری ست و موجب تقویت شان می گردد و بیشتر شان در این جهت مورد استفاده قرار می گیرند.

سوگل مشکات

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم سوگل مشکات

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 02128421810

  شماره تماس: 09129238456

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: sogol.meshkat@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: pouya_sadaf@

مجموعه پویا صدف شما را به خرید بهترین محصولات صدف معدنی و پودر معدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.