مجموعه پویا صدف شما را به خرید بهترین محصولات انواع صدف معدنی و پودر صدف دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش انواع پودر صدف معدنی خوراک دام و طیور

آنچه در این مقاله میخوانید.....

اسامی انواع سایز بندی صدف معدنیکارخانه تولید بهترین پودر صدف معدنی گنبدانواع بسته بندی پودر صدف معدنیفروش پودر صدف معدنی دام
پودر صدف معدنی دامی

انواع پودر صدف معدنی همان در طور که میدانید پودر صدف  معدنی دارای چندین نوع سایز بندی میباشد ولی بهتر است بدانید که هر یک از این سایز بندی ها برای مصارف گوناگون به فروش می رسد.باید بدانیم از هر کدام از سایز ها باید در کجا و برای چه چیزی مصرف کنیم. هر کدام از مصارف خوراکی دام و طیور بستگی به سایز آن دارند برای پرورش بوقلمون که برای پرواری این طیور مورد استفاده است سایز گرانولی مناسب میباشد. که درشت ترین سایز این محصول پودر صدف معدنی به شمار می آید.

اسامی انواع سایز بندی صدف معدنی

  • سایز پودری
  • سایز ریز شکری
  • سایز شکری
  • سایز گرانولی

کارخانه تولید بهترین پودر صدف معدنی گنبد

کارخانه تولید بهترین پودر صدف معدنی گنبد- کارخانه تولید بهترین پودر صدف معدنی گنبد
در منطقه شمالی در گنبد کاووس ذخایر بسیار عظیمی از سنگ های رسوبی وجود دارد. که به لوماشل معروف است در اصطلاح به لوماشل صدف معدنی ویا صدف کوهی نیز نام داده شده است. لوماشل به گرد اوری های سخت شده و یا با نام دیگر فسیل معروف میباشد،به طور معمول از بقایای شکم پایان ودو کفه ای فسیل شده میلیونها سال قبل دریای خزر میباشد از این رو صدف معدنی نوعی سنگ آهک است. وکانی های اصلی آن از کلسیت وآراگونیت میباشد که هر دو از کانی های مهم کلسیم دار میباشند. که معدن اختصاصی پویا صدف جزء اولین بهترین تولید کننده های پودر صدف معدنی در جایگاه خود میباشد.

انواع بسته بندی پودر صدف معدنی

  • کیسه ای
  • فله ای

فروش پودر صدف معدنی دام

فروش پودر صدف معدنی دام و طیور- فروش پودر صدف معدنی دام و طیور
همان طور که میدانید نام دیگر صدف معدنی پودر صدف میباشد.پودر صدف در تهیه تغذیه خوراک دام و طیور استفاده چشمگیری دارد.در کارخانجات تهیه خوراک دام و طیور و آبزیان مورد استفاده قرار میگیرد. ریزترین اندازه پودر صدف بنام سایز پودری میباشد و یا به اسم دیگر آردی نیز آن را میشناسند که در کلیه گاوداری ها شیری و گوشتی و پرواری و کارخانجات مکمل سازی و داروسازی جهت تامین کلسیم مورد استفاده میباشد برای اینکه با کاربرد های بقیه سایز بندی برای اینکه با صحت و کیفیت کارخانه در گلستان بیشتر آشنا شویم بهتر است از آنالیز محصولات طلاع پیدا کنیم.مقدار کربنات کلسیم در صدف معدنی (۹۸ -caco3 (97 و درصد کلسیم (calcium (38-40 و درصد موجود در فسفر (phosphor (./1 و فلوئور موجود در صدف معدنی (۰/۰۴ ) fluorine میباشد. که آنالیز این محصولات زیر نظر آزمایشگاه های معتبر شرکت تحت آزمایش قرار گرفته اند. و قیمت تنی صدف معدنی به قیمت درب کارخانه میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از لیست قیمت محصولات با ما در تماس باشید.
سوگل مشکات

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: خانم سوگل مشکات

راه های ارتباطی:

  شماره تماس: 02128421810

  شماره تماس: 09129238456

  پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

  ایمیل: sogol.meshkat@gmail.com

instagram iconاینستاگرام: pouya_sadaf@

مجموعه پویا صدف شما را به خرید بهترین محصولات صدف معدنی و پودر معدنی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *