خانه / دسته‌بندی نشده / فروش باکیفیت ترین پودر صدف معدنی گلستان

فروش باکیفیت ترین پودر صدف معدنی گلستان

فروش باکیفیت ترین پودر صدف معدنی در تغذیه طیور مزایای بسیار دارد. افزایش تولید و قدرت تخمگذاری در بین مرغ های مادر بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ و گوشت مرغ در مرغ های گوشتی نمونه ای از آنهاست. پیشگیری از عوارض مفصلی و مشکلات پا در تمامی طیور گوشتی نیز از اهمیت و دلایل استفاده صدف معدنی میباشد. صد در صد طبیعی بودن و نبود هیچ گونه آلودگی شیمیایی و زیستی این محصول معدنی از دلایل مصرف صدف معدنی بویژه گلستان میباشد. این محصول هم اکنون با قیمت مناسب به فروش می رسد.

انواع بسته بندی پودر صدف

  • کیسه ای
  • فله ای

سایز صدف معدنی

  • پودری
  • شکری
  • گرانولی

خرید پودر صدف معدنی کربنات کلسیم در ایران

خریدار صدف معدنی کلسیم معمولا چه کسانی می باشند؟ صدف های معدنی کلسیم معمولا در چه جاهایی در بازار های امروزی به فروش می رسند؟ صدف های معدنی کلسیم نمونه ای بارز از صدف های معدنی است که دارای بازار فروش بسیار عالی هستند زیرا این صدف های معدنی برای دام و طیور کارایی عالی دارند. این صدف های معدنی در فروشگاه ها و مراکز خرید به فروش گذاشته می شوند و خریداران از این طریق می توانند آن ها را خریداری کنند.

مرکز فروش پودر صدف معدنی در ایران

صدف معدنی یک ماده معدنی استخراج شده از معدن ایران میباشد. صدف معدنی ماده جامد سفید رنگی است و یک ماده استثنایی بشمار میرود. بیش از ۴% از پوسته ی زمین را شامل میشود. مهترین کانی های آن شامل آرگونیت سنگ آهک و ماربل و تراورتن است. صدف معدنی به دو شکل کریستالی یافت میشود. صدف معدنی یکی از پرکاربردترین مواد بدست آمده و شناخته شده برای بشر است که مستقیما از معدن استخراج شده و به فروش می رسد.  در صنایع معدن و تجارت کاربرد بسزایی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

صدف معدنی پودر شده

قیمت صدف معدنی پودر شده در بازار تهران

صدف معدنی پودر شده یکی از تولیداتی ست که کارخانه های تخصصی در خصوص آن …

پاسخی بگذارید