خانه / صدف معدنی خام / فروش صدف معدنی خام بصورت اینترنتی

فروش صدف معدنی خام بصورت اینترنتی

از آنجایی که استفاده از کربنات کلسیم در بسیاری از مرغداری ها رایج است و در جهت خوراک دهی به طیور استفاده می شود صدف معدنی از اهمیت ویژه ای برخوردار گردیده و بصورت اینترنتی بفروش می رسد.
صدف معدنی محصولی است که اغلب به شکل کوهی و فسیلی تهیه می گردد و به سه شکل پودری، شکری و گرانول عرضه می شود. این محصولات سرشار از کلسیم برای مصارف دام، آبزیان و طیور بکار می رود و در کشورمان فرآوری می شوند.
صدف معدنی منبعی مملو از کلسیم و املاح معدنی است که همانند پودر استخوان در تولید دان و خوراک مورد استفاده قرار می گیرد.

نقش صدف معدنی در تولید دان و خوراک

صدف های معدنی همانطور که اشاره کردیم در سه شکل پودری، گرانول و شکری عرضه می گردند که در نوع اول یعنی پودری بیشتر برای تولید خوراک دام های شیری و گوشتی استفاده می گردد یعنی گاوهای شیرده و گوشتی برای تغذیه و تامین نیازهای اساسی بدن شان ازین صدف ها به شکل پودر شده و مخلوط با خوراک استفاده می نماید.
صدف های شکری اغلب سایز یک تا سه میلیمتر دارند و برای فارم های گوشتی و مرغ های تخمگذار جوان کاربرد دارند. صدف های گرانولی هم سایزی بین ۲٫۵ الی ۴٫۵ میلیمتر دارند و برای فارم های مادر و تخمگذار سن بالا استفاده می گردند.
همانطور که می دانید مرغ ها و دام ها برای رشد و نمو و تولید گوشت، فرآورده های لبنی و تخم به مواد معدنی نیاز دارند ازین جهت است که صرف معدنی را در این راستا استفاده می نمایند.
خاطر نشان شویم امروزه این صدف های معدنی با اشکال گوناگونی قابل خریداری اند و بصورت اینترنتی هم بفروش می رسند و در اختیار پرورش دهندگان و کارخانه های تولیدی خوراک قرار می گیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده صدف معدنی خام

صدف های معدنی خام در بازار معمولا به چه صورتی به فروش گذاشته می شوند؟ …

پاسخی بگذارید