خانه / صدف معدنی خام / قیمت انواع صدف معدنی خام با کیفیت عالی

قیمت انواع صدف معدنی خام با کیفیت عالی

انواع مختلفی از بهترین صدف های معدنی امروزه بعنوان منابع مملو از کلسیم در بازار عرضه می شوند که با کیفیت عالی و قیمت های بسیار مناسبی در تولید خوراک و دان مرغ بکار می روند.
در حدود ده درصد از مواد خشک بدن مرغ ها و همچنین حدود ۳۵ درصد از مواد تخم مرغ را انواع املاح معدنی ازجمله کلسیم تشکیل می دهند که برای رشد و نمو بهتر مرغ ها باید از تغذیه هایی سرشار از املاح معدنی بهره مند گردند. در تولید دان و غذای این طیور نیز مواد خوراکی مختلفی سرشار از املاح معدنی بکار می روند اما همه این خوراکی ها باز هم گاهی اوقات نیاز مرغ ها را تامین نمی کنند و برای تامین تمام احتیاجات شان به املاح معدنی باید از مکمل ها و منابع غنی دیگر استفاده گردد که صدف های معدنی یکی ازین منابع می باشند.

صدف معدنی و نقش آن در تامین کلسیم

صدف های معدنی به خاطر اینکه منابعی غنی از کلسیم و املاح معدنی هستند استفاده فراوان در این راستا دارند و به خصوص برای مرغ های تخمی کاربرد زیادی دارند. این صدف ها علاوه بر کلسیم از سدیم و کلر هم برخوردارند و حتی در آنها میزان قابل توجهی فسفر وجود دارد.
این صدف ها در اشکال مختلفی تولید و توزیع می شوند که بسته به سن پرنده شکل متفاوتی دارند بدین صورت که صدف های معدنی آرد شده در سایز پودری برای جوجه ها استفاده می شود و دان شان بکار می رود.
صدف های معدنی شکری یا گرانول هم برای مرغ های تخمگذار مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین صدف های سایز شکری بهترین منبع کلسیم برای مرغ های گوشتی هستند که به تامین املاح معدنی ضروری شان کمک می کنند.
بطور کلی صدف های معدنی با کیفیت عالی امروزه تولید می شوند و نقش پررنگی در کیفیت گوشت و تخم طیور دارند و از آنجایی که سرشار از کلسیم هستند بهترین منبع غنی از کلسیم شناخته می شوند و کاربرد فراوان تری نسبت به سایر منابع کلسیم دارند و حتی از نظر قیمت هم ارزان تر از دیگر منابع می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده صدف معدنی خام

صدف های معدنی خام در بازار معمولا به چه صورتی به فروش گذاشته می شوند؟ …

پاسخی بگذارید