خانه / پودر صدف / قیمت پودر صدف طیور | مکمل و کنسانتره طیور

قیمت پودر صدف طیور | مکمل و کنسانتره طیور

قیمت پودر صدف طیور را باید با مراجعه به فروشگاه های مختلفی که عرضه کننده این محصول هستند، به دست آورد. این نوع از محصول مکمل و کنسانتره طیور به شمار می رود و بیشتر پرورش دهندگان دام و طیور از آن استفاده می کنند. در ایران، شرکت های مختلفی وجود دارند که در کار تولید انواع پودر صدف می باشند. آنان در انواع گوناگون این محصول را تولید کرده و سپس به صورت عمده و جزئی در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. راه های متفاوت زیادی وجود دارد که می شود با کیفیت ترین نوع پودر صدف را خریداری کرد. 

قیمت پودر صدف طیور | مکمل و کنسانتره طیور

مراکز فروش پودر صدف برای طیور

مراکز فروش پودر صدف برای طیور در مراکز فروش پودر صدف برای طیور، به برندهای مختلفی بر می خوریم که این نوع از محصول را تولید کرده اند. در این مراکز همچنین قیمت های گوناگونی هم مواجه می شویم. در کنار پودر صدف، در بازار خرید و فروش، پودر کلسیم برای طیور هم عرضه می شود. 

در هر حال، پودر صدف دارای انواع مختلفی می باشد که در کل می شود آن را به سه دسته تقسیم کرد: 

  • گرانولی 
  • شکری 
  • و پودری 

هر سه نوع را می شود از مراکز خرید و فروش به دست آورد. هر کدام از این دارای کیفیت های متفاوتی می باشند و قیمت های گوناگونی نیز دارند. قیمت پودر صدف برای مرغداری را می توانید از فروشندگان در این گونه مراکز، به دست آورید. 

قیمت هر کیلو پودر صدف در شرکت های تولید کننده

قیمت هر کیلو پودر صدف در شرکت های تولید کنندهقیمت هر کیلو پودر صدف در شرکت های تولید کننده، با آن چه ما در بازار مشاهده می کنیم، تفاوت زیادی دارد. تولید کنندگان با توجه به موارد کاربرد پودر صدف در صنایع مختلف، آن را به اشکال گوناگونی به بازار عرضه می دارند که دارای قیمت های متنوعی می باشند. 

همچنین قیمت های عمده پودر صدف را کارخانه ها تعیین می کنند و برای تهیه لیستی از نرخ های روز، باید به دفاتر فروش این کارخانه ها مراجعه نماییم و یا از طریق تلفن با فروشندگان آن ها تماس بگیریم. این گونه خواهیم توانست که از قیمت پودر صدف دریایی مطلع شویم. 

البته نرخ این، روی قیمت خوراک طیور تأثیر زیادی می گذارد؛ زیرا یکی از مواد اصلی خوراک پرندگان، پودر صدف می باشد. 

خرید عمده پودر صدف برای طیور زیر قمیت بازار

خرید عمده پودر صدف برای طیور زیر قمیت بازارخرید عمده پودر صدف برای طیور زیر قیمت بازار از مراجع متعددی انجام پذیر است. در این زمینه کارخانه های تولیدی یکی از گزینه ها می باشند. آنان در کیفیت های گوناگونی محصول شان را تولید می کنند و روانه بازار می نمایند. مشتریان کلی می توانند به این کارخانه ها سر زده و اقدام به خرید ارزان قیمت پودر صدف برای طیور نمایند. 

اگر به کارخانه ها دسترسی نداشتید، گزینه های دیگری هم وجود دارند. یکی از این گزینه ها نمایندگی های شرکت های تولید کننده می باشند. آنان در بیشتر شهرهای کشور فعالیت می نمایند و خرید کلی پودر صدف با نرخی پایین از این نمایندگی ها مقدور می باشد. 

این نمایندگی ها در کار فروش صدف معدني نیز هستند که این محصول هم از فروش خوبی برخوردار می باشد. به هر حال راه های گوناگونی وجود دارد که بشود خرید عمده پودر صدف را با قیمت زیر فی بازار انجام داد.  

تولید کننده پودر صدف طیور در اصفهان

تولید کننده پودر صدف طیور در اصفهانتولید کننده پودر صدف طیور در اصفهان، محصولش را در انواع گوناگونی پس از بسته بندی به بازار عرضه می کند. 

البته نوع فله ای محصولات این تولید کننده را هم خریدار می تواند از بازارهای مختلف کشور پیدا کند. در این کارخانه با کیفیت ترین نوع پودر صدف تولید شده و در دسترس مشتریان قرار می گیرد. 

این تولیدی از راه های متفاوتی برای فروش محصولش استفاده می کند که یکی از آنان، فروشگاه های اینترنتی می باشد. این نوع فروش، طرفداران زیادی پیدا کرده و خریداران بسیاری هستند که امروزه پودر صدف طیور اصفهان را از سایت های گوناگون تهیه می کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

فروش پودر صدف دریایی | خرید با ارزان ترین قیمت

فروش پودر صدف دریایی، توسط تولید کنندگان، و فروشندگان بسیاری انجام می شود. که ما می توانیم برای خرید ارزان این محصول به تولیدکننده آن مراجعه کنیم.

پاسخی بگذارید