خانه / صدف معدنی گلستان / مصرف صدف معدنی گلستان در دان مرغ تخمگذار

مصرف صدف معدنی گلستان در دان مرغ تخمگذار

امروزه برای رفع نیاز کلسیم در مرغ های تخمگذار مواد گوناگونی را در دان ترکیب می کنند که یکی ازین مواد صدف معدنی می باشد و مصرف این صدف ها بصورت پودر شده موجب تامین کلسیم می گردد.
صدف های معدنی در واقع منابعی هستند که در طی سال ها بصورت تدریجی تشکیل شده اند و در آنها کلسیم بیش از هر ماده دیگری یافت می شود. این صدف ها چندین نوع می باشند که اغلب شان در دان طیور و خوراک دام ها بکار می روند اما صدف های معدنی بیشتر برای مرغ های تخمگذار مناسبند و در دان مصرفی شان مورد استفاده قرار می گیرند.

صدف معدنی در غذای مرغ

صدف های معدنی برای چند دلیل در دان مرغ های تخمگذار مصرف می شوند که مهمترین دلیلش وجود کلسیم در صدف است بدین شکل که در صدف های معدنی حجم زیادی از کلسیم موجود می باشد و از آنجایی که مرغ های تخمی در جهت تولید تخم نیاز شدیدی به کلسیم دارند، وجود صدف ها بهترین تامین کننده نیاز مرغ ها خواهد بود بنابراین صدف های معدنی همراه با آهک پودر شده در دان بکار می روند و مجموعا پنج درصد کلسیم را تشکیل می دهند و مرغ با مصرف این مواد می تواند کلسیم از دست رفته اش را که صرف تولید تخم کرده بازپس گیرد.
این صدف ها علاوه بر اینکه برای مرغ های تخمی مثمرثمر واقع می گردند برای دام های گوشتی و پرواری و شیرده هم مفید هستند یعنی باعث می شوند که قابلیت هضم خوراک بالا رود و یا اینکه دام ها شیرهایی با چربی بهتر تولید نمایند.
اکسید منیزیم هم از دیگر مواد موجود در صدف معدنی است که وجودش بصورت خالص تلخ و بدمزه می باشد اما در صدف های معدنی اینچنین نیست و دام ها می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

قیمت صدف معدنی گلستان | تولید و فروش با بالاترین کیفیت

صدف معدنی یا کلسیم کربنات در بیشتر از 4 درصد پوسته ی زمین یافت می شود و در سراسر دنیا وجود دارد. این ماده یکی از پرکاربرد ترین مواد برای استفاده بشر است که مستق

پاسخی بگذارید