خانه / صدف معدنی طیور / نقش صدف معدنی در تولید خوراک طیور

نقش صدف معدنی در تولید خوراک طیور

صدف های معدنی موادی هستند که در تولید و تهیه خوراک طیور نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و بعنوان ذخایری مملو از کلسیم و مواد معدنی مفید در این راستا مصرف می شوند.
طیور پرورشی امروزه در فارم های تخمگذار بصورت گسترده ای پرورش می یابند که در این راستا از بهترین امکانات بهره مند شده اند و از مرغوب ترین مواد غذای در جیره های غذایی شان استفاده می کنند. این پرندگان اگرچه از نظر نژاد و گونه مناسب ترین نوع هستند ولی باید از لحاظ خوراک و تغذیه مورد توجه قرار گیرند و بهترین مواد غذایی در جیره های غذایی شان استفاده شود تا بتوانند هدف پرورش دهندگان در تولید تخم و گوشت را محقق سازند بنابراین مواد مختلفی برای تولید خوراک نقش دارند که هریک قسمتی از نیاز طیور را مرتفع می سازند مثل صدف های معدنی که نقش تامین کلسیم بدن طیور را برعهده دارند.

صدف های معدنی و کلسیم موجود در آنها

صدف های معدنی منابع و ذخیره هایی بسیار ارزشمند هستند که بیش از چهل درصد کلسیم خالص دارند و در آزمایشگاه ها و مراکز معتبر از نظر ارزش غذایی تایید شده اند و بعنوان بهترین و مناسب ترین جایگزین صدف دریایی یا سنگ کربنات محسوب می شوند.
خوب است بدانید که صدف های معدنی بعلت اینکه فسیل شده اند از هرنوع ناخالصی عاری هستند و بدون هیچ آلودگی مورد استفاده مراکز تولید کننده خوراک قرار می گیرند.
ناگفته نماند که این صدف های معدنی خالص ترین کلسیم را دارند و تنها ذخیره کلسیمی هستند که در تولید خوراک طیور مصرف بالایی از آنها صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

بهترین صدف شکری معدنی

بهترین صدف شکری معدنی | فروش عمده صدف معدنی طیور

بهترین صدف شکری معدنی را می توان از مجموعه های تخصصی بزرگ خریداری نمود. این …

پاسخی بگذارید