خانه / صدف معدنی خوراک دام / نقش پودر صدف معدنی در خوراک دام طیور

نقش پودر صدف معدنی در خوراک دام طیور

پودر صدف معدنی محصولی بسیار مغذی و سرشار از کلسیم است که برای دام و طیور نقش تامین کننده کلسیم را دارد و بطور کلی در خوراک این جانداران پرورشی نقش پررنگی را ایفا می کند.
پودر صدف های معدنی نوعی افزودنی خوراک دام و طیور می باشند که نقش تامین نمودن کلسیم بدن دام و طیور را دارند و به همین خاطر از ارزش بالایی برخوردار می باشند.
این صدف های معدنی نه تنها به تامین کلسیم منجر می شوند بلکه برخی از املاح معدنی ضروری بدن دام و طیور را هم تامین می سازند.

نقش صدف معدنی در خوراک دام طیور

همانطور که مستحضر شدید پودر صدف های معدنی نقش اساسی در خوراک دام و طیور دارند و بعنوان تامین کننده کلسیم و املاح معدنی مصرف می شوند.
این صدف ها برای هریک از جانداران پرورشی به گونه ی خاص و متفاوتی تهیه می شوند یعنی بعد از استخراج بصورت پودر شده در می آیند و در خوراک دام و طیور مصرف می شوند بعنوان مثال صدف های معدنی گرانول با سایز ۲٫۵ تا ۴٫۵ مخصوص فارم های تخمی، مادر، شترمرغ یا بوقلمون می باشند و صدف های معدنی شکری نیز بعد از خرد شدن در سایز یک الی سه میلیمتر در می آیند و برای فارم های گوشتی و طیور جوان مناسب هستند.
صدف های معدنی در هر شکل و سایزی که باشند برای تامین کلسیم دام و طیور تهیه شده اند و بیشترین دلیل مصرف شان هم همین است یعنی تامین کلسیم.
مرغ های تخمی بیشتر از هر پرنده دیگری به این صدف ها نیاز دارند زیرا بیش از ۶۰ درصد کلسیم بدن شان را هر روز بخاطر تولید تخم از دست می دهند بنابراین با مصرف صدف های معدنی این نیاز شان را تامین می سازند.
بطور کلی صدف های معدنی نقش پررنگ و اساسی در کیفیت محصولات پروتئینه ایفا می کنند بدین شکل که با تامین کلسیم مرغ یا دام به تولید محصول باکیفیت کمک می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

انواع صدف معدنی خوراک دام و طیور در بازار داخلی و خارجی

انواع صدف معدنی خوراک دام و طیور  در بازار داخلی و خارجی از طریق روش ها و راهکار های متعدد و گوناگونی به دست تقاضا کنندگان این محصول، که عمدتاً دامداران، م

پاسخی بگذارید