خانه / صدف معدنی دامی / پخش و توزیع صدف معدنی دامی بصورت اینترنتی

پخش و توزیع صدف معدنی دامی بصورت اینترنتی

امروزه انواع مختلفی از صدف های معدنی با بهترین درجه کیفیتی استخراج و فرآوری می شوند که با اشکال گوناگونی قابل خریداری بوده و بصورت اینترنتی پخش و توزیع می گردند.
صدف معدنی محصولی است که در آن کلسیم به وفور یافت می شود و خالص ترین کلسیم را با کمترین درصد ناخالصی دارد به همین خاطر این صدف ها ارزش بالایی در صنعت تولید خوراک دام و طیور پیدا کرده اند و از آنها در این راستا استفاده های زیادی صورت می گیرد.
از آنجایی که پرندگان و دام ها برای تولید گوشت، تخم یا شیر به کلسیم و دیگر مواد معدنی نیاز دارند به همین خاطر استفاده از منابعی که بصورت خالص مواد معدنی را در اختیار دام و طیور قرار می دهد ضروری ست بنابراین وجود صدف های معدنی بهترین راه تامین نیاز به کلسیم می باشد بدین صورت که این صدف ها با بهترین شیوه ها استخراج می شوند و بعد از استخراج به شکل گرانول خرد شده یا پودری وشکری فرآوری می گردند و بعد در جهات مختلف مصرف می شوند.
ناگفته نماند این صدف ها بخاطر فسیل بودن کمترین و پایین ترین ناخالصی را دارند و ذخیره های با ارزشی از مواد معدنی بشمار می روند.

پخش و توزیع اینترنتی صدف معدنی

همانطور که برای خرید محصولات گوناگون می توانید از طریق سایت های معتبر اقدام به خرید و سفارش محصول تان کنید با این روش نیز می توانید بهترین صدف های معدنی را بصورت خام یا پودری تهیه نمایید و در جهت تامین کلسیم دام و طیور در فارمهای تخمی یا گوشتی استفاده نمایید.
صدف های عرضه شده بهترین درجه کیفی را دارا می باشند و قیمت آنها نیز نسبت به سایر ذخایر معدنی مناسب تر هم می باشدو
این محصولات امروزه از طریق سایت هایی همچون دام و طیور بفروش می رسند و علاوه بر تولید خوراک طیور تخمی برای تامین نیازها و احتیاجات دام ها و گاو های پرواری نیز کاربرد دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
كارشناس فروش: مشكات
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: ۰۹۱۲۹۲۳۸۴۵۶
پست الکترونیکی: sogol.meshkat@gmail.com
آدرس کانال: PTM_sadaf_PTM@
آدرس سایت: www.aradsadaf.com

مطلب پیشنهادی

خرید پستی صدف معدنی دامی

معرفی روشی مناسب برای خرید صدف های معدنی دامی در بازار های امروزی. صدف های …

پاسخی بگذارید